Connect with us

Etkinlikler

1. İstanbul Karbon Zirvesi Nisan’da İstanbul’da

Yayın Tarihi:

on

 

1. İstanbul Karbon Zirvesi (İstanbul Carbon Summit), Karbon Yönetimi, Teknolojileri ve Ticareti Konferansı 3 – 5 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek.

PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Barbaros Demirci 1. İstanbul Karbon Zirvesi hakkında açıklamalarda bulundu. Demirci yaptığı açıklamada şunları söyledi:Türkiye için bir ilk olma özelliği taşıyan ve derneğimiz tarafından desteklenen 1. İstanbul Karbon Zirvesi (İstanbul Carbon Summit), Karbon Yönetimi, Teknolojileri ve Ticareti Konferansı, 2014 yılının en önemli etkinliklerinden biri olmaya aday. Türkiye Cumhuriyeti’nin 5 bakanlığı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Sermaye Piyasası Kurulu, TÜBİTAK, İstanbul Sanayi Odası, Marmara Belediyeler Birliği’nin de desteklediği Zirve’nin ana konuları arasında Politikalar ve Akış, Karbon Ticareti ve Finansmanı, Temiz Enerji ve Temiz Teknoloji, İklim Değişikliği ve Çevresel Sürdürülebilirlik yer alıyor.”

İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlikte ICAP, IETA, REC, BEE, EFA, Point Carbon gibi kuruluşlardan konuşmacılar tecrübelerini, yeni gelişmeleri aktaracak.

İstanbul Karbon Zirvesi’ne dair detaylara ve taslak programa konferansın aşağıda linki verilen internet sitesinden erişebilirsiniz.

www.istanbulcarbonsummit.com

 

 

 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler