Connect with us

DİĞER

26. PLAST EURASIA İSTANBUL

Yayın Tarihi:

on

TÜYAP ve PAGEV (Türk Plastik Sanayicileri, Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı) işbirliği ile düzenlenen, dünyanın her sene düzenlenen en büyük ikinci, Türkiye’nin ve Avrasya’nın ise en büyük uluslararası plastik endüstrisi fuarı olan Plast Eurasia İstanbul; 26.Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı sektörün nitelikli katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerini 7 Aralık (Çarşamba) – 10 Aralık (Cumartesi) 2016 tarihleri arasında bir araya getirecek.

100.000 m2 sergileme alanında düzenlenen Plast Eurasia İstanbul 2015 Fuarı’nı, 47 ülkeden 1.134 firma ve firma temsilciliği bu büyük ticari platformda ürünlerini sergileme fırsatı yakalamış ve 107 ülkeden toplam 47.306 ziyaretçi ziyaret etmiştir. 2015 yılında yapılan etkin tanıtım faaliyetleri sayesinde 26 ülkeden alım heyeti organizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Her yıl ziyaretçi sayısını %10 arttıran ve bu sene 26.si düzenlenecek olan Plast Eurasia İstanbul 7 Aralık (Çarşamba) – 10 Aralık (Cumartesi) 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecektir. Daha detaylı bilgi almak için lütfen  www.plasteurasia.com sayfasını ziyaret ediniz.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler