Connect with us

Sektör Haberleri

Arburg 2021 teknoloji günlerini iptal etti

Yayın Tarihi:

on

Arburg, 7-12 Haziran 2021 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığı teknoloji günleri etkinliğini iptal ediyor. Resmi makamlarla yapılan istişareler ve küresel koronavirüs salgınının sonuçlarının dikkate alınması, alınan kararı açıkça ortaya koydu. Alman hükümeti tarafından uygulanan sözde ‘Federal Acil Durum freni’ bu durum üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir.

Arburg’daki Pazarlamadan Sorumlu yönetici ortak Juliane Hehl,” bu iptalden büyük pişmanlık duyuyoruz, ancak geçerli parametreler nedeniyle bu adımı atmaya mecburuz ” diye açıklıyor. Hissedar,” son ana kadar, bu teknoloji günlerinin en sonunda fiziksel bir ticaret fuarı şeklinde gerçekleşmesini umuyorduk ve gerçekten düz bir şekilde çalışıyorduk ” diyor.son birkaç ay içinde yatırılan tüm planlama ve çabalara atıfta bulunarak. Teknoloji günlerimiz kendi başlarına bir markadır ve aynı zamanda tüm plastik dünyasındaki en büyük şirket içi etkinliktir-bu yüzden müşterilerimiz için kişisel ve fiziksel bir etkinlik deneyimini kolaylaştırmak için akla gelebilecek her şeyi gerçekten yaptık.

Ziyaretçilerin ve çalışanların güvenliği

Bu etkinliğin geleneksel zamanlamasının Mart-Haziran ayları arasında ertelenmesi

cialis uk

, dört ila altı gün arasında uzatılması, Covıd uyumlu bir davet ve ziyaretçi yönetim sistemi, titizlikle planlanmış bir hijyen ve test konsepti-tüm bu önlemlerle ziyaretçilerin ve çalışanların güvenliği her zaman görüşmelerimizin ön saflarındaydı.

2022 teknoloji günlerinin istekli beklentisi

Juliane Hehl,” şu anda işler ne kadar talihsiz olursa olsun: tüm dünyanın normal etkinliklere ve fuarlara geri dönmeyi dört gözle beklediği görüşümüzün arkasındayız ” diyor. Teknoloji günleri tüm sektör için bir işaret olarak hareket edebilirdi, bu yüzden etkinliği organize etmek ve düzenlemek için her türlü çabayı göstermemiz tamamen doğru ve uygundu. “Bu nedenle, Mart 2022’de Lossburg’daki teknoloji Günlerimizi ziyaret etmek için plastik dünyasına daha da sıcak bir davet uzatıyoruz!”

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler