Connect with us

PLASTİK HAMMADDESİ

B.Bigler AG, RadiciGroup Almanya için distribütör olarak atandı

Yayın Tarihi:

on

Alman müşterilerine kalite ve esneklik sunan bir ortaklık

RadiciGroup Yüksek Performanslı Polimerler alanında Almanya’daki satış ağını yeniden yapılanmasını açıkladı: 18 Mayıs 2020 ‘de B.Bigler AG ‘yi RADILON dahil olmak üzere , HERAMID, RADIFLAM, RADISTRONG , RADITER, HERAFLEX, TORZEN ve RADITECK kapsayan geniş bir ürün yelpazesi için Alman pazarına yönelik distribütör olarak atandı.

RadiciGroup Yüksek Performanslı Polimerlerin Satış Müdürü DACH, Rolf Behringer şöyle dedi; böyle B.Bigler AG olarak önemli ve güvenilir bir şirket ile Almanya pazarında partnerlerle beraber uzun vadeli varlığını güçlendirmek için bir adım daha atmış odu. Uzun zamandır İsviçre’de B.Bigler AG ile işbirliği yapıyoruz ve şimdi satış ekibimizle birlikte Alman müşterilerimize en yüksek kalite ve esnekliği sunabileceğimizden eminiz.

B.Bigler AG

cialis uk

, Weiterstadt’ta yerleşik, köklü ve ülke çapında satış ağı ve lojistik merkezini müşterilerine hızlı teslimatı garanti eder.

RadiciGroup ile olan ortaklığımızı Alman pazarına genişletmekten gurur duyuyoruz – B.Bigler AG Satış Direktörü Reto Frei ; ”sürekli büyümeyle İsviçre’deki başarılı işbirliğini sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz. . Yerel satış gücü ve depoculuk yoluyla Almanya’da zaten iyi konumdayız. Bu, 25 kg’dan tam paletlere kadar küçük miktarlarda malzemelerin hızlı teslimatını isteyen tüm Alman müşteriler için bir avantaj olacaktır” dedi.

Devamını Oku
Advertisement

Trendler