Connect with us

GERİ DÖNÜŞÜM

Cam Ambalaj, Sağlıklı Ambalaj’ Afiş Tasarım Yarışması geleceğin tasarımcılarını bekliyor

Yayın Tarihi:

on

 

Anadolu Cam tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen afiş tasarım yarışmasına başvurular başladı.  Bu yılki teması “Cam Ambalaj, Sağlıklı Ambalaj” olarak belirlenen yarışmaya Türkiye genelinde üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakülteleri ile Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Bölümü öğrencileri katılabiliyor.  Son başvuru tarihi 14 Mart 2014 olarak belirlenen yarışmanın birincisi 7.500 TL, ikincisi 5.000 TL, üçüncüsü 2.500 TL’lik ödüle sahip olacak. Yarışmada ayrıca üç kişiye 1.500 TL’lik mansiyon ödülü verilecek.

 CAM AMBALAJ

Geri dönüşüm bilincinin yaratılması ve bu konudaki farkındalığın artırılmasına yönelik çeşitli projeler hayata geçiren Anadolu Cam Sanayii A.Ş. bu yıl ikincisini düzenlediği afiş tasarım yarışmasının temasını “Cam Ambalaj, Sağlıklı Ambalaj” olarak belirledi.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakülteleri’nin yanı sıra Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Bölümü öğrencilerine açık olan yarışma için son başvuru tarihi 14 Mart 2014. Camı en sağlıklı ambalaj malzemesi olarak yansıtan afiş tasarımlarının değerlendirileceği yarışmanın birincisi 7.500 TL, ikincisi 5.000 TL, üçüncüsü 2.500 TL’lik ödüle sahip olacak. Ayrıca, üç kişiye de 1.500 TL’lik mansiyon ödülü verilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya daha önce başka yarışmalarda ödül almış veya yayımlanmış afişler kabul edilmeyecek. Sadece özgün çalışmaların yer alabileceği yarışmada her katılımcı en fazla iki afişle katılma hakkına sahip.

Yarışma koşulları, şartname, başvuru formu ve yarışma sonuçlarına ilişkin her türlü bilgi için www.anadolucam.com ve www.hayatacamkat.com web sitelerini ziyaret edilmesi yeterli.

Anadolu Cam Sanayii A.Ş.Hakkında

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Anadolu Cam Sanayii A.Ş., günümüzde toplam 2,2 milyon ton/yıl üretim hacmiyle Avrupa’nın 4’üncü, dünyanın 5’inci büyük cam ambalaj üreticisidir. Türkiye ile birlikte Gürcistan, Rusya ve Ukrayna olmak üzere 4 ülkede toplam 10 üretim tesisiyle faaliyetlerini sürdüren Anadolu Cam Sanayii A.Ş.’nin gelirlerinin yarısı uluslararası satışlardan gelmektedir.

Anadolu Cam Sanayii A.Ş., gıda, su, madensuyu, meşrubat, meyve suyu, süt, bira, şarap ve diğer alkollü içecekler ile ecza ve kozmetik sektörlerine 6 cc’den 15000 cc’ye kadar çeşitli hacim ve renklerde cam ambalaj sağlamaktadır.

www.anadolucam.com

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler