Connect with us

Etkinlikler

Ipack Ambalaj Fuarı 28. yılını kutluyor

Yayın Tarihi:

on

 

Ambalaj ve gıda işleme sektörlerinin öncü ve yenilikçi markalarını bir araya getiren Ipack 2013 28. kez 05–08 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Cnr Expo’da gerçekleştirilecek.

 IPACK_LOGOTRK

28. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı Ipack 2013, 21. Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı ile Ingredients Turkey Gıda Katkıları Özel Bölümü ile aynı tarihlerde açılacak. Gıda, gıda ambalajı ve gıda katkılarını aynı anda sektörün ilgisine sunan fuarların sinerjisi, katılımcıların yeni pazarlara açılması için de büyük avantajlar sağlayacak. Katılımcı ve ziyaretçiler,  potansiyel iş ortaklarıyla geniş bir platformda sektörün durumunu değerlendirme, yenilikleri ve fırsatları paylaşma, sektörün gündemini belirleme fırsatı bulacaklar.

 

Rusya ve Türk Cumhuriyetleri pazarına hakim konumda bulunan ITE Group’un Türkiye Ofisi EUF A.Ş. (E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.) tarafından düzenlenen fuar, geniş katılımcı profili ile dikkat çekiyor. Gıda işleme makineleri, şişe yıkama, dolum ve kolileme makineleri, termoform ve konveyör sistemler, özel paketleme makineleri, hamur işleme makineleri, unlu mamul fırınları, çikolata ve şekerleme üretim makineleri ve yardımcı ekipmanlar başta olmak üzere pek çok ürün grubunu temsil eden katılımcılar hızla fuardaki yerlerini almaya devam ediyor.  Ipack Fuarı bu yıl da özellikle gıda ambalajı konusunda dünya ile rekabet eden sektörün, yerli ve yabancı müşterilerle sağladığı iş birliklerine ev sahipliği yapacak.

 

Dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarları organizatörlerinden olan ITE Group, büyümekte ve gelişmekte olan pazarlarda düzenlediği ambalaj, paketleme ve gıda işleme teknolojileri fuarlarıyla bölgedeki sektörün gelişimine önemli katkılar sağlıyor. Azerbaycan, Rusya, Sibirya, Özbekistan ve Kazakistan gibi ülkelerde gerçekleştirilen PACK fuarlarıyla entegre olarak düzenlenen IPACK İstanbul fuarı da her yıl başarısını artırıyor.

 

Ambalaj, paketleme ve gıda işleme sektörünü 28 yıldır bir araya getiren Ipack 2013, Worldfood İstanbul Gıda Fuarı ve Ingredients Turkey Gıda Katkıları Özel Bölümü ile birlikte bu yıl da sektörün önde gelen 500’ün üzerinde firmasına ve yaklaşık 1000 markaya ev sahipliği yapmayı hedefliyor.

 

Özelikle tarım, kimya, plastik, gıda, gıda işleme ve yiyecek-içecek endüstrisinin yoğun olarak ziyaret ettiği Ipack, Worldfood ve Ingredients Turkey toplam 40 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek.

 

28. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı Ipack 2013, 05–08 Eylül 2013 tarihleri arasında 4 gün süresince 18 yaşından büyük, ambalaj, paketleme ve gıda işleme konusunda ihtisas sahibi profesyonel ziyaretçilere açık kalacak.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler