Connect with us

Etkinlikler

KAUÇUK 2012 fuarı için geri sayım başladı

Yayın Tarihi:

on

Kauçuk sektörünün en önemli ticari etkinliği katılımcı firmaları profesyonel ziyaretçiler ile buluşturmaya hazırlanıyor

TÜYAP tarafından Kauçuk Derneği işbirliği ile düzenlenen KAUÇUK 2012, “İstanbul 7. Kauçuk Endüstrisi Fuarı” 13-16 Eylül 2012 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

1. ULUSAL KAUÇUK KONGRESİ

Ekonomik dengelerin hızla değiştiği, global rekabetin ve yeni pazar arayışlarının önem kazandığı günümüzde sektörü bir araya getiren KAUÇUK 2012 Fuarı firmaların en son ürün, teknoloji ve yeniliklerini bir arada sergileyecekleri, dünyanın farklı ülkelerinden gelen nitelikli ziyaretçilerle buluşacakları ticari pazarlama ortamını sağlayarak gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yeni iş fırsatları yaratmalarına aracılık edecektir.

Fuarın pazarlama çalışmaları Tüyap’ın yurtdışı ofisleri ve temsilcilikleri kanalıyla yurtdışı hedef pazarlar olan Komşu Ülkeler, Balkanlar, Kafkasya, Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Batı ve Orta Asya ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde; yurtiçinde ise merkez ofis ve 11 bölge ofisi kanalıyla tüm Türkiye’de yoğun olarak yürütülmektedir. Etkin tanıtım çalışmaları sonucunda Kauçuk 2012 fuarı geçen yıllarda olduğu gibi sektöre büyük katkı sağlayacaktır.

Kauçuk 2012 fuarı etkinlikleri arasında düzenlenecek I. Ulusal Kauçuk Kongresi sektörün gelişimine ivme kazandırmayı hedefliyor

RubberCon-Uluslararası Kauçuk Konferansı’nı 2018 yılında ülkemizde düzenleyecek Kauçuk Derneği’nin sektörün dünyaya tanıtımı için önemli bir fırsat olan RubberCon’a hazırlık amacıyla düzenlediği 1. ULUSAL KAUÇUK KONGRESİ Kauçuk Fuarı ile eşzamanlı olarak 14-15 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Kongrede Türkiye’de kauçuk bilimi ve teknolojisi alanındaki gelişmelerin paylaşılması, bu alana olan akademik ilginin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da gerçekleştirilecek Kauçuk 2012 Fuarı 13-15 Eylül tarihlerinde 10:00–19:00 saatleri arasında, 16 Eylül günü ise 10:00–18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir. www.istanbulkaucukfuari.com web sitesinden fuar hakkında detaylı bilgi ve online davetiye edinebilirsiniz.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler