Connect with us

Genel

PAGDER, Logosunu Yeniledi

Yayın Tarihi:

on

Ülkemizin köklü derneklerinden PAGDER (Plastik Sanayicileri Derneği) dinamik vizyon ve misyonu çerçevesinde logosunu yeniledi.

Türkiye plastik sektörünü bir bütün olarak geliştirmek ve ülkemizi dünya plastik pazarının önde gelen üretim ve tedarik merkezlerinden biri haline getirmek için ortamlar yaratma misyonunu 1969 yılından beri üstlenen PAGDER, sektörün en zayıf yönlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesini kendisine görev edinmiştir.

Üstlendiği misyonu 40 yılı aşan bir süredir başarı ile sürdürmekte olan PAGDER, dinamik ve yenilikçi misyon ve vizyonunu yeni logosu ile birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirecek.

PAGDER Hakkında

Üstlendiği misyonu 40 yılı aşan bir süre içinde, başarı ile sürdürmekte olan Plastik Sanayicileri Derneği – PAGDER, Türkiye plastik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmaları aynı çatı altında toplamak amacıyla 1969 yılında kurulmuştur.

PAGDER, 300’ü aşkın yakın üyesi ile Türkiye Plastik ve Plastik İşleme Makineleri sektörünün en etkin sivil toplum örgütüdür.

PAGDER, Ulusal ve uluslararası platformlarda plastik sektörümüzü temsil edebilen, haklarını koruyabilen, gelişmeler karşısında öncü, gündem belirleyici ve söz sahibi olabilen sektörel bir sivil toplum örgütü olma vizyonunu taşımaktadır.

Türkiye plastik sektörünü bir bütün olarak geliştirmek ve ülkemizi dünya plastik pazarının önde gelen üretim ve tedarik merkezlerinden biri haline getirmek için ortamlar yaratma

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler