Connect with us

Etkinlikler

PAGDER, ROSPLAST ve ROSMOULD Fuarına katılım imkanı sunuyor..

Yayın Tarihi:

on

3. Uluslararası ROSPLAST 2012 Plastik İşleme ve Üretimi Fuarı, 18-21 Haziran 2012 tarihlerinde ROSMOULD Rusya Kalıp Fuarı ile eş zamanlı olarak Moskova’da düzenlenecektir.

Tüm ekonomik göstergeler ve uzmanlar, BDT ülkeleri ve özellikle Rusya’nın küresel ekonomik ve mali kriz sonrasında artık eski rotasına döndüğü görüşünde. Rus plastik üreticileri ile kimya devlerinin büyüme planları hızla devam ediyor. Planlanan mega projelerin bütçeleri uzun döneme yayılmış ve bu yatırımların karşılığı da ayrılmış bulunuyor. Üst düzeydeki makinelere olan talep, orta ve uzun vadede artışını sürdürme sinyali veriyor.

Rosplast 2012’de; plastik hammaddeler, yarı mamuller, plastik üretim teknolojileri, Rosmould 2012 Fuarı’nda ise Kalıplar ve Kalıp Ekipmanları sergilenecektir.

Standart stand ile katılım bedeli 250 € / m2 ’dir. Ayrıca fuar kayıt ücreti 250 € ‘dur.

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın bireysel destek kapsamında olan Rosplast & Rosmould Fuarı’nın destek oranı %50 ‘dir.

Detaylı bilgi ve katılım için, PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği’nden Gizem Gürel ile gizem.gurel@pagder.org adresinden e-posta yoluyla ya da 0212 438 26 19 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler