Connect with us

Etkinlikler

PAGDER ve PAGEV’den bilgilendirme toplantısı

Yayın Tarihi:

on

Türkiye ve AB’de üretimi bulunmayan ya da üretimi yetersiz olan ürünlerde uygulanan askıya alma sisteminin plastik hammadde özelinde uygulanması için PAGDER ve PAGEV işbirliği ile 30 Ekim 2013 Çarşamba günü saat 14.00’de WOW Airport Hotel – İstanbul’da bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

PAGDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Semerci yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Toplantıda Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Haydar Koçak, firma temsilcilerimize askıya alma ve kota uygulaması için doldurulması gereken formlar ve başvuru şekli ile ilgili detaylı bilgi sunacaktır. Toplantı plastik hammadde kullanan tüm firmalarımızı çok yakından ilgilendirmekte olup, program aşağıda verilmektedir. Toplantıya katılmak isteyen firma temsilcilerinin iştirak durumlarını aşağıdaki adreslerden birine bildirmelerini önemle rica ederiz.”

Özlem Tulunay – ozlem.tulunay@pagder.org

Yağmur Cengiz – yagmur.cengiz@pagev.org.tr

 

PROGRAM

  • Açış Konuşması – Yavuz Eroğlu (PAGDER ve PAGEV Başkan Yardımcısı)
  • PAGDER ve PAGEV Başkanlarının Açış Konuşmaları
  • Plastik Hammadde İthalatı İçin Askıya Alma ve Kota Başvuru Prensipleri – Haydar Koçak (Şube Müdürü) ve Abdullah Yavuz Türker (Dış Ticaret Uzmanı) (T.C. Ekonomi Bakanlığı İthalat Genel Müdürlüğü)
  • Soru – Cevap

Kapanış

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler