Connect with us

PLASTİK MAKİNELERİ

Ripack Isı Tabancalarından 3 önemli yenilik

Yayın Tarihi:

on

Palet Shrink ambalaj işlemlerinin lider markası Ripack, 2021 yılına iki yeni modeli Ripack 2500 ve Ripack 2100 ile giriş yaptı. Amiral gemisi Ripack 3000 modelinin de gücünü, fonksiyonel eklentiler ile daha da üst seviyeye taşıyan Fransız Ripack, her üç ürünü 2021 yılının ilk çeyreğinde endüstriyel pazarın kullanımına sundu.
1970’lerde, palet üzerine dizilmiş ürünlerin ısıyla büzülebilir plastik bir örtü ile kaplanması fikri ortaya çıktı ve bu düşünce ile yükü stabilize etmek ve onu kötü hava koşullarından ve hırsızlıktan korumak için çalışmalar başladı.
Birkaç yıl sonra Ripack, shrink tabancalarının tasarımına ve üretimine başlayan ilk şirketlerden biriydi. Shrink Isı Tabancası olarak da bilinen Ripack araçları

buy kamagra

, yüksek güvenlik düzeyi ve verimliliği vurgulayan ilk ekipmanlar olarak pazarda yerini aldı.

Bugün, mevcut Ripack shrink tabancaları yelpazesi endüstriyel pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliklerde sunulmakta. Standart bir euro paleti 1,5-2 dakika gibi kısa bir sürede shrink ambalajlayabilen Ripack ısı Tabancaları, başta güvenlik, aynı zamanda güvenilirlik gereksinimlerine göre operatörü yanma riskine karşı koruyan patentli “soğuk nozul” teknolojisi ile öne çıkıyor. Geleneksel bir tabancayla ulaşılması zor olan yükseklikler için uzatma boruları, kısa, sert alev teknolojisi, Ripack 3000’de 360° dönen başlığın çıkarılabilir olması, piezo ateşleyicinin 15 saniye gibi kısa bir sürede değiştirilebilmesi, opsiyonel tüp taşıma arabası gibi özellikler Ripack Shrink Isı Tabancalarının kesinlikle piyasadaki en çok yönlü ekipman ve çok geniş bir ayarlanabilir güç aralığında olduğunu teyid eder nitelikte.
Ripack 3000 Shrink Isı Tabancası 
• 10 yıl garanti
• Güvenli: Patentli Soğuk Namlu
• Hassas: Ripack teknolojisi, Kısa ve dengeli alev seviyesi
• Sağlam: Alüminyum gövde ve darbe emici yapı
• Performans: 45 – 80 kW
• Gelişmiş eklentiler: 5 ayrı ölçüde “CLICK & GO” uzatma borusu ekleyebilme
• Pratik: Aletsiz 15 saniyede piezo değişimi ve tutma yerinde 2. yedek piezo

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler