Connect with us

Sektör Haberleri

Stadyum ve spor salonlarında Prima güvencesi

Yayın Tarihi:

on

Prima markalı stadyum koltukları pandemi sürecinde de yurt içi ve yurt dışı stadyum ve spor salonu projelerinde ilk tercih edilen markalardan biri olmaya devam ediyor.

Plastik sektöründe 40 yıla yakın süredir faaliyetlerini sürdüren Mete Plastik Sanayi Ticaret A.Ş tarafından üretilen prima stadyum ve seyirci koltukları

, Türkiye ve yurt dışında pek çok stadyum, okul,yüzme salonu,buz pisti, projelerinde tercih ediliyor. Prima markalı bu koltuklar, müşterilerin taleplerine göre özel logo tasarımlı, arkalıklı, arkalıksız, katlanabilir, numaralandırılabilir, kolçaklı, ortopedik tasarımlı, üzerinde su barındırmayan, su tahliye kanallı, monoblok tasarımlı, enjeksiyon ve şişirme baskı(blow moulding) teknolojisinde, metal aksamları lazer kesim olacak şekilde üretilebiliyor.

Holigan ataklarına karşı dayanıklı

Prima stadyum koltukları özellikle darbe mukavemetli olarak üretildiklerinde holigan ataklarında ciddi dayanıklılık gösteriyor bu da koltuğun uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Ayrıca kapalı tribün ve spor salonları için alev geciktirici katkılı olarak da üretilen stadyum koltukları, projelere çözüm sunuyor. Uzun yıllar boyunca ilk günki üretim formunu koruyacak şekilde ultraviyole ışınlara dayanıklı ve ışık haslığı yüksek hammaddeyle üretilen ürünler FIFA-UEFA kriterlerine de uyumlu olarak, TSE, TSE EN ve yurt dışı uluslararası kalite standartlarını karşılıyor.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler