Connect with us

Genel

Tamek’in 59 yıllık meyve suyu lezzeti yeni ambalajında

Yayın Tarihi:

on

 

 

Tamek’in 59 yıllık meyve suyu lezzeti yeni yılda yepyeni ambalaj tasarımlarıyla raflardaki yerini aldı. Bildiğiniz ve sevdiğiniz Tamek meyve suları eşsiz lezzetiyle tüketicilerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.

TAMEK LOGO

Bildiğiniz, sevdiğiniz eşsiz Tamek meyve suları, yeni yıla yenilenen yüzüyle girdi. Şeftaliden portakala, kayısıdan vişneye, karışık, Tamek “Nektar”, “%100 meyve suları” ve “Kahvaltım” serilerindeki tüm ürünlerin ambalaj tasarımı yenilendi. Yeni tasarımlar, vitamin deposu Tamek meyve sularının tazeliğini ve enerjisini yansıtıyor.
MEYVE SUYU İÇMENİN EN KOLAY HALİ

Türkiye’nin 59 yıldır sevdiği lezzetin 1 litrelik yenilenen ambalajı tüketicilere yeni bir deneyim vaat ediyor. Farklı renk kullanımı ile raflarda yerini alan 1 litrelik Tamek meyve suları, tüketicilerine kullanım kolaylığı sunuyor. Canlı ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken, tamamen tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen yeni ambalaj sayesinde büyük küçük tüm meyve suyu severler Tamek ürünlerini zevkle içecek. Tamek’in yeni ambalajı ile tüketiciler içeceklerini daha kolay kavrayıp, zorlanmadan açıp, zahmetsizce tüketebilecek.
EN BEĞENİLEN AMBALAJ

Tetra Pak tarafından üretilen ve birçok ülkede büyük ilgi gören 1 litrelik yeni ambalaj, Türkiye’de ilk kez piyasaya çıkıyor. Eşsiz Tamek meyve suyu lezzetinin yenilikçi tasarımla buluştuğu 1 litrelik yeni ambalaj, yapılan araştırmalarda tüketicilerin beğenisini topladı. Bağımsız bir pazar araştırma ajansı tarafından Türkiye’de 512 kişi arasında yapılan araştırmada tüketicilerin en beğendiği 1 litrelik meyve suyu ambalajlarından biri olarak seçildi.

 

Tüm dünyada beğeniyle karşılanan 1 litrelik yeni ambalaj Türkiye’de ilk defa Tamek’in 59 yıllık lezzetiyle buluşarak raflarda yerini almaya başladı.

 

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler